אודות

פועלים משנת 2000 והגב עוד לא נתפס

החברה הוקמה לפני כעשרים שנה על ידי רועי נברה, מתוך הרצון והאהבה לגרום לאנשים ליהנות ולשמוח, הסיפוק הגדול ביותר הוא לגרום לאנשים להיות מאושרים. רועי הפיק, ניהל, תכנן וביצע אירועי חתונות, בר/בת מצווה, מסיבות והופעות של האמנים והאנשים המובילים בתחום ובעל מוניטין ונסיון רב בתחום. רועי שם דגש על תוכן אומנותי, עיצוב, איכות, בטיחות, אהבה למקצוע ולמתן שירות איכותי ויעיל לאנשים. התוצאה בה הלקוח יהיה מרוצה בטבע שלנו וקיימת בכול אירוע עד היום.

לאחר עשור של עבודה מקבילה הן בהפקה והן בהקמת אוהלים והצללות, הוחלט בחברה להתמקד על מנת להיות הכי מקצועיים שיש בתחומי האוהלים והצללות לאירועים. בנוסף, בהקמת מתחמים מוגנים מפני השמש והגשם תוך ניצול הניסיון הרב בתחום הפקת האירועים. מפיק או לקוח פרטי המקבל מאתנו את השירות יודע שהוא מקבל כבונוס עצות ורעיונות להשבחת האירוע. ההקמה נעשית בקפידה, למשל, לא נמתח חבל בדרך אדם או מזנון או בר שיש באירוע, במהלך ההקמה רועי נברה הינו מפיק בראשו וכך בניית ההצללה או האוהל מונע גשם נעשית במחשבה והתחשבות רבה במטרה להצלחת האירוע, המפיק או הלקוח אינם צריכים להסביר או להנחות, יודעים שמול RNA – ניתן לעבוד בשיטת שגר ושכח.

חברתנו דוגלת בירידה לפרטים הקטנים על מנת שביום האירוע תוכלו ליהנות ולחוות את הרגעים המשמעותיים הללו מבלי לדאוג למעטפת וללוגיסטיקה של האירוע.
מקצועיות, בטיחות, סדר ואמינות הם הרוח בליבה של החברה. אנחנו בRNA נדאג שהאירוע שלכם לא יושפע מתנאי מזג האוויר ההפכפכים בארצנו היפה.
לחברה ישנם עובדים איכותיים, סבלניים עם דרך ארץ. במחסן המסודר קיימים אוהלי גשם מונעים מים בסגירה מלאה (או חלקית). כמו כן רשתות צל איכותיות היוצרות צל מושלם ומגנות מפני קרינה מסוכנת תוך שימוש בחומרים הטובים ביותר ושמירה על רמת אסתטיות וגימור גבוהה. שמשיות נקיות, אוהלי מבנה, עמודי עץ לבנים, יתדות, חבלים, קרבינות, פטישים וכל הציוד הנדרש להקמה בטוחה, יעילה ובסטנדרטים הגבוהים ביותר.