הצללה במלון השרון

האתגר

את השטח במלון השרון אנחנו מכירים היטב מאינספור הקמות. עם זאת אנחנו יודעים שאסור להיות שאננים במקצוע שלנו והכנה מדויקת נעשית לפני היציאה לאירוע.
ההכנה כוללת הכנת קיצה של האירוע, רשימת ציוד מקיפה, העמסת ציוד פלוס רזרבות.
הפעם נתבקשנו להקים הצללה לאירוע בגודל של כ500 מ"ר עבור חברת הענק ORACLE לאירוע שאמור להמשך 5 ימים, דבר הדורש מתיחות כפולות וקיבועים של כל העמודים, ברגע שאנו יודעים כי ההצללה תעמוד יותר משלושה ימים, נתייחס להקמה בעודף אבטוחם.

הביצוע

פריקת הציוד והעברתו לאזור ההקמה נעשית בזהירות רבה. מרגע שכול הציוד הועבר והונח בצורה מסודרת, מתבצעת פריסת המשטחים על הקרקע העשויים שמשונית דקה ומטרתם להגן מפני רטיבות וכתמים כך שההצללה שתתפרס מעל תישאר לבנה וחגיגית. לאחר שהכנו את השטח וראינו שהשטח נקי ופנוי לקבלת ההצללה החגיגית שלנו, נפרוס את ההצללה ונחבר את העמודים, החבלים והצלחות המרכזיות. את העגינות במלון השרון אנחנו מכירים היטב ובכול זאת מתייחסים אליהן בכבוד ומוודאים שהן חזקות ויציבות כמו בהקמה הראשונה במידת הצורך מחליפים או מוסיפים עוגנים מארגז הפעולה. הרשת פרוסה, העמודים מחוברים, העגינות במקומן והרשת מוכנה להימתח. מתחילים הרמה של כל העמודים, מותחים את כל המסגרת, מרימים מרכזיות, מיישרים עמודים, מגלגלים חבלים בצורה אסתטית, מצלמים בשביל האווירה והרי התוצאה.

התוצאה

500 מ"ר של רשת צל לבנה וחגיגית תוצרת הארץ, כבר מוכנה לחברת ORACLE שבדרכם למלון השרון. רגע לפני שאנחנו מקפלים את הציוד הנותר וחוזרים חזרה למחסן, מוודאים כי כול החבלים סגורים היטב וכול עמוד נמצא מאובטח במקומו. כי בטיחות היא לפני הכול. השעה היא שעת לילה מאוחרת ואנחנו בדרך חזרה מעוד הקמה נהדרת!

לפרטים נוספים ללא כל התחייבות