הצללות לאירועים בצפון

גם לאירוע שלך בצפון - הצללה ללא פשרות זה אנחנו.

הצללות בצפון זה קודם כל לוקיישן

כשמדובר בהצללות, שניים מהדברים החשובים ביותר הם בחירת ומיקום ההצללה.
ישנם פרמטרים קריטיים לקחת בחשבון תרם בחירת ומיקום ההצללה, פרמטרים שמהווים עבורנו קווים מנחים בכול אירוע ובמיוחד הצללות לאירועים בצפון.
בתחום ההצללות, יש דברים שניתן ללמוד מנסיון בלבד.  RNA מובילה בשוק האוהלים וההצללות כבר קרוב ל20 שנה, עם השנים למדנו והפקנו לקחים שמבטיחים עבודה נטולת טעויות. פיתחנו ראייה רחבה ומקצועית בזיהוי נקודות תורפה (שיפועים, אדמה סלעית, שטח עגול וכו) ומתן מענה מדוויק עבורן.

אז מה מיוחד בהצללות לאירועים בצפון?

ובכן, הצללה טובה היא הצללה שנותנת מענה גם לתנאי השטח. תמיד הכי טוב לעבוד עם השטח ולא נגדו! אי לכך הצפון הופך לאיזור מורכב ממספר סיבות:

 1. קרקע
  הצללות לאירועים בצפון שביצענו ולמדנו על חשיבותה של עגינה חזקה וקיבוע עמודים. זכרו תמיד, עדיף זהיר כפליים ולא להצטער פעם אחת. בRNA אף פעם לא משאירים ספק בטיחותי ובידינו הציוד הנחוץ לקבע כול עמוד גם בסלע(!), בזנטים, שאקאלים וחבלים המסוגלים לתפקד במתחים גבוהים מהנדרש.

   

 2. מזג אוויר
  אחד הדברים המאפיינים את הצפון הוא טל כבד לאורך כול השנה.
  זוהי כביכול תופעה טבעית ופשוטה אך היא עשויה להוות בעיה אמיתית לאירוע שלכם.
  מפאת שטח הפנים הגדול של ההצללה, וכמו שקורה בהצללות לאירועים בדרום טל רב מצטבר עליה ומתח של קילוגרמים רבים מתווסף להצללה ולכול מה שמחזיק אותה. לכן, הרשתות שלנו נתפרות עם חיזוקים בנק החיבור של הרשת לעמוד ולחבל ובנוסף ברזנט עבה נתפר כחיזוק וטבעת ברזל לסגירה מושלמת. ההצללות לאירועים בצפון אנו משתמשים ברשתות הצל שלנו העשויות חומר מנדף מאוד, ומתייבשות בזמן קצר במיוחד.
  כך שגם אם תזמינו הצללה למספר ימים, או אם אתם רוצים את ההצללה מוקדם יותר כדי להספיק לארגן את האירוע עצמו, יש לכם כיסוי.

   

 3.  מיקום
  לא בכל מקום אפשר להקים הצללה לאירוע בצפון. ישנם גנים ושמורות טבע שיכולים להביא לבעיה עם הרשויות בעת הקמה בשטח. אנו יכולים לספק המלצות על מקומות להקמת הצללות לאירועים בצפון.

לסיכום,

הצללות לאירועים בצפון על כל האתגרים הלוגיסטיים, מזג האוויר והמיקום בשבילנו הם אתגר בר הצלחה. שנים של נסיון ואינספור לקוחות מרוצים ומכוסים (מגשם ושמש) יעידו.

 

ואיך אפשר בלי כמה תמונות. אז הנה

לפרטים נוספים ללא כל התחייבות