הצללות לאירועים

הצללות או לא להיות​

רוצה הצעת מחיר?

כתוב לנו כאן ונציג יחזור אליך!

הצללות לאירועים בשנת 2019

לא צריך להיות גאון גדול, הצללות לאירועים זו אומנות. מכירים את השלב הזה בתכנון אירוע שהכל כמעט סגור? המיקום משגע, הקייטרינג בניחוח מעולה והדי-ג'י עם פלייליסט שנוצר במיוחד עבורכם. רק דבר אחד עוד לא פתור. סוגיית מזג האוויר. האם יהיה גשם, רוח או בכלל שמש? כדי שהאירוע שלכם יתקתק ויזכר כמושלם, אנו פיתחנו עם השנים מגוון פתרונות הצללות לאירועים עם דגש על אסטתיות ואווירת יוקרה ויחד עם זאת – יצירת מרחב קסום ואינטימי.
אנו מקימים הצללות לאירועים באופן מקצועי וחסר פשרות כבר כמעט 20 שנה. הצללה לאירוע תעשה את ההבדל בין אירוע בלתי נסבל לאירוע מוצלח. דיברנו כבר על אתגרים? בואו ותנסו לאתגר אותנו! הצוות המקצועי שלנו מבצע כל אתגר ועבודה בכל גודל (מ"ר) ובכל מקום ברחבי הארץ – מיערות הכרמל בצפון דרך גבעות ירושלים ועד לחולות הנגב שבדרום.

מיקום האירוע הינו חלק חשוב במהלך התכנון. בין אם מדובר באירוע בטבע, בים, בגן אירועים או בחצר הבית של הדודה והדוד.
הצללה לאירועים בצפון הינה שונה מאלו שבדרום באיך שאנו מתייחסים אליה מבחינת מספר וסוגי העוגנים, חוזק הרוח שצריך לקחת בחשבון וסוג הקרקע שהינו גורם חשוב ואי אפשר להתעלם ממנו. כבר במהלך תכנון האירוע ולקיחת המדידות עבור ההצללה, מנהל ההקמה מסמן לעצמו את הנקודות הקריטיות שלהן יש לשים את הדגשים בזמן ההקמה. 

הצללות לאירועים \ הצללה לחתונה

אז יש אתגר?

כבר כמעט 20 שנה שאנו מתמחים במתן פתרונות יצירתיים לאתגרים שאלפי לקוחותינו הציבו עבורנו עבור הצללות לאירועים השונים. הצללה הינה חלק משמעותי לכל אירוע המתקיים בקיץ הישראלי, על מנת לסגור לך את הפינה הזו ולדאוג להגנה מושלמת מפני השמש נשמח לשמוע מהו האתגר שלך עבורנו. חבר, קדימה תאתגר!

סוגי הצללות שאנו מבצעים

לפרטים נוספים ללא כל התחייבות