שמשיות להשכרה

שמשיות הן בעצם מטריות קיץ ענקיות

שמשיות להשכרה הן חלק בלתי נפרד מתחום הצללות לאירועים, נשתמש בשמשיות כאשר לא ניתן יהיה להקים הצללה באותו השטח הטעון צל, בדרך כלל ההצללה המרכזית בנויה מהצללה דקורטיבית גדולה ובמסגרת להיכן שההצללה אינה יכולה להגיע משלימים עם שמשיות, בד"כ במסגרת ישנם מזנוני ההגשה של הקייטרינג, שם נשלים בשמשיות כך שהאוכל לא יהיה בשמש.

לא רק שמשיות

ניח שכאשר אין כל אפשרות להקים רשת צל לאירוע, או במידה וצריך פתרונות צל נוספים אנו מציעים שמשיות כדי להפוך כל פינת שמש למוצלת ונעימה יותר. את השמשייה ניתן להקים בכל מקום בקלות רבה ובכל לתת מענה למורכבות של מיקום וזמן. מחפשים שמשיות להשכרה? אנו נדע לספק לכם את השמשיות המתאימות והאיכותיות ביותר בצבע לבן חגיגי עם בסיס משקולת.
יש לבדוק טרם האירוע האם יש צפי לרוחות חזקות, להימנע ממצב שהשמשיות עפות באוויר, חברת RNA ממליצה פחות על שמשיות בתור פתרון לצל, למעט מקרים בהם השטח קטן עם הרבה עצים יש צורך שהשלמות בלבד ואין אפשרות להקים הצללה.

היתרנות של שימוש בשמשיות

  • פתרון זול ומהיר
  • מראה כפרי ונעים
  • הקמה בזמן קצר
  • מחיר משתלם

לסיכום

בשמש החמה, ברוח הנעימה ואפילו בטפטוף הגשם החורפי השמשיות שלנו יעניקו לאירוע שלכם יופי יוצא דופן ופתרון צל קליל ומדויק, מומלץ ביותר לשלב בין הצללה מרכזית גדולה לשמשיות במסגרת או בקבלת הפנים בלבד.

לפרטים נוספים ללא כל התחייבות